وکتورخانه

قوانین سایت

قوانین وکتورخانه

از اینکه وبسایت وکتورخانه را جهت بازدید و خرید انتخاب کرده اید سپاسگذاریم .

۱ – شما مجاز هستید فایل های خرید شده از وب سایت وکتورخانه را فقط در چاپ ، طراحی گرافیکی و مصارف شخصی استفاده کنید .

هرگونه فروش ویا عرضه رایگان طرح های وب سایت وکتورخانه در وب سایت ها ، وب لاگ ها و رسانه های آنلاین مجازی و آفلاین غیر قانونی می باشد

۲- وکتورخانه هیچگونه مسئولیتی در قبال قرار داشتن/گرفتن (گذشته و آینده) فایل/فایلهای فروشی خود ، بصورت رایگان در سایتها و پایگاه های اینترنتی دیگر (داخلی/خارجی) ندارد .

۳ – فروش و یا قرار دادن فایلهای وکتور خانه در انجمن ها ، وبلاگها و دیگر سایتها ممنوع می باشد . 

۴ -خطوط ارائه شده در بخش خطاطی وکتور ، دارای حق امتیاز بوده ، و فروش (یا عرضه رایگان) فایل خام آثار این بخش به هر شکل ، قابل پیگرد قضایی می باشد .

۴ – با توجه با اینکه لوگوی شرکت ها و نهاد ها  و … هر از گاهی از طرف شرکت مربوطه تغییر می کند ، لطفا در هنگام خرید لوگو هایی که در وب سایت وکتورخانه قرار داده شده از به روز بودن لوگوی مد نظر اطمینان حاصل فرمائید. وکتورخانه هیچگونه مسئولیتی درمورد آپدیت نبودن لوگو نداشته و چنانچه متحمل خسارتی در این مورد شوید مسئولیت آن تماما به عهده شما می باشد.

۵ – پشتیبانی وکتورخانه تا ۴۸ ساعت از زمان خرید ، پشتیبانی فایلهای خریداری شده را برعهده خواهد داشت . پس از این زمان تنها در شرایط خاص امکان پاسخگویی وجود خواهد داشت .

۶ – کلیه ی حقوق مادی و معنوی مربوط به خدمات وکتورخانه انحصاری است و هرگونه تقلید ، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان های صفحه، گرافیک سایت ، لوگو ، اسکریپت ها و … و هر گونه سوء استفاده از عنوان سایت ، محتوا و …  بدون رضایت وکتورخانه غیر قانونی است .