قوانین سایت

قوانین وکتورخانه

از اینکه وبسایت وکتورخانه را جهت بازدید و خرید انتخاب کرده اید سپاسگذاریم .

۱- وکتورخانه هیچگونه مسئولیتی در قبال قرار داشتن/گرفتن (گذشته و آینده) فایل/فایلهای فروشی خود ، بصورت رایگان در سایتها و پایگاه های اینترنتی دیگر (داخلی/خارجی) ندارد .

۲ – فروش و یا قرار دادن فایلهای وکتور خانه در انجمن ها ، وبلاگها و دیگر سایتها ممنوع می باشد . شایان ذکر است ، خطوط ارائه شده در بخش خطاطی وکتور ، دارای حق امتیاز بوده ، و فروش (یا عرضه رایگان) فایل خام آثار این بخش به هر شکل ، قابل پیگرد قضایی می باشد .

۳ – فایل های بخش فروشگاه وکتور خانه ، به دو صورت تک فروش و عمومی عرضه شده اند ، توضیح آنکه برخی از فایلها با اولین خرید بصورت خودکار از سایت حذف می شوند ، در اینصورت اولین خریدار ، تنها مالک فایل خریداری شده می باشد . در مقابل فایلهای فروش عمومی بصورت نا محدود توسط کابران قابل خرید می باشد .

۴ – پشتیبانی وکتورخانه تا ۴۸ ساعت از زمان خرید ، پشتیبانی فایلهای خریداری شده را برعهده خواهد داشت . پس از این زمان تنها در شرایط خاص امکان پاسخگویی وجود خواهد داشت .

۵ – کلیه ی حقوق مادی و معنوی مربوط به خدمات وکتورخانه انحصاری است و هرگونه تقلید ، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان های صفحه، گرافیک سایت ، لوگو ، اسکریپت ها و … و هر گونه سوء استفاده از عنوان سایت ، محتوا و …  بدون رضایت وکتورخانه غیر قانونی است .